Smart Gardens for a healthier you.

News

Kuidas nutikad taimeaiad töökohti muudavad?

Kuidas nutikad taimeaiad töökohti muudavad?
Click & Grow

Olgem ausad, taimed kontoris pole uus idee.


Tõenäoliselt on teil need mingil kujul juba olemas. Küll aga on vähem levinud praktika kasvatada kontoris söödavaid taimi. Ja just seda me Click & Grow’ga pakume!


Taimed on kasulikud vaimsele ja füüsilisele tervisele ning tõstavad töötajate heaolu ja produktiivsust. Seetõttu loomegi nutikaid aedu, mis toovad elu- ja tööruumidesse valgust, vaheldusrikkust ning on sisekujunduselemendina ka praktilise väärtusega. Nurgas istuv sõnajalg on küll tore, aga ei midagi uut. Loo sisekujundusest hoopis söödav vitamiinipomm, mida kolleegide ja külalistega jagada!


Kui soovite oma sisehaljastusega luua midagi erilist, kuid pole kindel, kust alustada, siis siin on mõned ideed.

 

Stiilne ja praktiline


Paljud kontorid ühendavad Click & Grow aedade puhul esteetilise praktilisega. Smart Garden 27 pole mitte ainult stiilne, vaid ka suurepärane sisekujunduselement värvide ja roheluse toomiseks koosolekuruumidesse ja muudesse nurkadesse, kuhu päikesevalgust palju ei paista. Samal ajal saab neis suurepäraselt kasvatada näiteks piparmünti, melissi ja muid maitsetaimi, mille värsketest lehtedest teed teha. Lisaks võib taimede pügamine olla ka meditatiivne protsess; teretulnud paus ekraanitöö vahele. Kui veel lisaks mõnda väiksemasse aeda istutada aromaatseid ürte nagu basiilikut või lavendlit, täidab see kogu ruumi spaa-laadse lõõgastava meeleoluga.

 

Click & Grow


Mitte ainult kontorisse


Lisaks kontoriruumidele kasutatakse Click & Grow aedasid isegi tehastes. Eelkõige Wall Farm sobib suurepäraselt ilmestama tootmis- või laoruume tuues maalähedust ja rohelust muidu tööstuslikult külma keskkonda. Pidevalt kasvavad elustaimed loovad sellest meeldiva keskkonna kõigile teie aiandusentusiastidest töötajatele ning see vastab ka 5S nõuetele.

 

Click & Grow


Pilgupüüdja


Click & Grow aiad on leidnud koha ka lillepoodide ja elustiilikohvikute südametes, külvates lauad ja riiulid üle oma erilise valgusega ning luues tõeliselt hubase atmosfääri. Click & Grow 25 on saavutanud populaarsuse salati- või ürdiaiana, millega oma kohvikus aastaringselt kliente üllatada. Kui teie soov on aga kogu vajaminev maitseroheline ise kasvatada, siis sobib kõige paremini meie partneri Urban Cultivator toode, mis kasvatab korraga üle 270 (!) taime. Lisaks on Wall Farm tõeline pilgupüüdja igas fuajees, mis lausa tõmbab möödakäijaid uksest sisse.

 

Click & Grow


Vitamiinipomm töötajatele


Click & Grow 25 või Urban Cultivator teie kontori kööginurgas on jätkusuutlik viis oma salatirohelise kasvatamiseks. Kui sealseid maitsvaid ja vitamiinirikkaid lehti pole juba niisama ära näksitud (nagu meie kontoris sageli juhtub), saate iganädalasest saagist kolleegidega korraldada tervislikke ühislõunaid kombineerides salatit teiste koostisosadega. Soovite  kontorisse luua unikaalset ja praktilist kogukonnaaeda või kujundadada aknalaudu ja riiuleid  väiksemate seadmetega - Click & Grow’l on lahendusi igale maitsele ja vajadusele.


Tekkis isu? Nüüdsest on võimalik ka rentida Click & Grow tooteid kuutasu põhiselt. Aitame Sul luua tervikliku rohelahenduse töökohta, kontorisse või muusse üldkasutavasse ruumi meie toodetega üksi või kombineerides neid traditsiooniliste toataimedega.

Võta julgelt ühendust ja küsi lisa aadressil rental@clickandgrow.com.

Grow the freshest,tastiest herbs any time of year

Fully automated indoor gardens that grow plant pods for you while making sure they have enough water, light, oxygen and nutrients.

Buy now
Back to all posts

Available payment methods: